pühapäev, 5. mai 2013

Laupäev ja PAF Live

NB! Enne selle postituse juurde jõudmist soovitan lugeda minu eilset postitust!
Kliki siia, et näha eilset postitust: Crazy weekend!
Järgneva loo kirjutasin Tallinnast Tartusse sõites, seega ärge pahandage väikeste näpukate pärast. Aega võttis see raibe täpselt terve sõidu, ehk 2h 30min.

Edit: 5.mai kell 22.45 lõpetasin postituse täiendamise ja parandamise. Have fun!

Laupäev aka story of my life
Juba teine järjestikkune öö, mil ma magada ei saanud, sest kõrval voodis maganud Paavo norskas nagu traktor ning kui mina lõpuks magama jäin, siis härral hakkas business sisse peksma ning iga viie minuti tagant tuli kõne peale lol.

Sain teist ööd järjest vaid kuus tundi magada, kui kolmekordne Eesti meister, Paavo Korkka, mind ülesse äratas ja avaldas soovi sööma minna.

Tegime kiire tiiru Vapianos ja liikusime edasi Lauluväljakule, et teha mõned golfilöögid.
Varem olin külastanud Lauluväljakut vaid suurürituste raames, kuid seekord nägin seda suurt ala tühjana, ei ühtegi Saku reklaami ning shaslõkkiputkat, ainult ilusat ilma ja loodust nautivad noored emad, vanurid, lapsed ja perekonnad.
Natuke naljakas oli isegi mai alguses lund näha (vaata pilti).

Tagasi golfi juurde. Varem olin mänginud vaid mini-golfi ning kaugeid lööke polnud teinud. Kõik tundub kerge, kuniks saad golfikepi kätte ja hakkad valgele pallile obadust andma. Pihta on võimalik saada, aga vale tehnikaga tõuseb pall vaid 1-1,5m kõrgusele ning kaugele see ei lenda.
Paavo oli sama algaja kui mina, kuid tema sõber tundus olevat semi-regular, kes lõi enamus palle 100-150m kaugusele ja paljud neist lendasid ilusa sirge kaarega.

Lõpuks olid käed rakku pekstud ja kohale saabus Känd oma uhke mersuga ja veel uhkemate uute mustade velgedega. Härrade kombel saabuti eksklusiivselt otse Lauluväljaku ette :D. Aga eks superstaarid teavad oma kohta Lauluväljaku kaare all, või mis? Samas kohas on andnud kontserte Metallica, Madonna ja Lady Gaga.
Sain paar head pilti sellest- not bad :).
Edasi suundusime Parki turniirile.

Paavo ja Känd suundusid alla, ma käisin korra toas.
Kassa juurde jõudes ütles Paavo:"Rullis võitis üks eestlane 20 000€".

Kuna sellist highstakes rullitamist ei näe tihti, siis tahtsin kindlasti pilgu peale visata.
Ja nii oligi, laua taga istus härra, kes lasi 1500€-ste panustega ruletti (üks spinn).
Pafka näitas mulle tema kahte valget metallist kastikest ja küsis:"Kas sa tead, mis need on?".
Vastasin:"Ei tea".
Pafka:"Seal on selle regulari plekk!!!"

Nägin lõpuks oma silmaga, et mõlemad kastid olid 1000€-seid zetoone ja plagusid täis :D.
See polnud veel kõik, sest järgnev on ikka suht utoopiline!!!
Härra pani oma zetoonid lauakõrvale ilusti tornidesse ja seal oli 40 000€ !!!!!!!!
Ütlesin Paavole:"Mõned inimesed peavad pool elu rügama, et sellist summat näha ja võtavad pangalaene, aga sellel rexil on 40k lauapeal zetoonides :D" - fcking priceless!!

Ja ka seegi pole kaugeltki kõik, sest mis te arvate, kuidas härra panuseid tegi? Või oleks täpsem küsida, Kes neid tegi?
Ilmselgelt selline highroller vaatab pealt, kuidas DIILER PANEB TEMA EEST 1500€ eest panuseid (25€-sed zetoonid) 0st-6ni, kõik numbrid ja nurgad täis (sry, ei tea täpseid termineid) ja nii iga ring.

Paar spinni läks mööda ning härra viskas 4x1000€-st plagu lauale ja palus 25€seid zetoone ning ütles, et ta suundub suitsule - samal ajal pani diiler zetoone lauda ja keerutas numbreid. Tobilt tagasi tulles oli ta just numbrile pihta saanud ning Paavo arvates oli võit ca 6500€- MMmmmmm pretty sweet or what?
Lõpuks sai kell 15 ning suundusin turniirile.PAF Live
Buyin: 70€
Stack: 30 000
Levelid: 20min (deepstack turbo)
Esikoht: 1900€


Esimene laud oli suht passiivne ja otsustasin hardcore surve peale panna ja rohkelt gamblida, sest esimestel levelitel ollakse üli-deep.
Kahjuks tabas mind tohutult ebaõnne, sest esimese tunni jooksul ei hittinud ma raisetud ja 3-betitud pottides mitte muffigi, ainult gutshotte ja backdoore ning barreldamine ei õnnestunud.
Mängisin pool stacki maha ja kukkusin 15k peale.

Minu imago oli hea ning teadsin, et hittides makstakse kõik kinni!
Nii juhtuski, sest leidsin EP-st JJ ning 3-bettisin. Vaatasime floppi kolmekesi ning ma tabasin jackopti, flop: A J 7r. Aina paremaks läks, sest leaditi välja ning ma otsustasin alles järgmistel tänavatel agressiivsust näidata, seega callisin. Kahjuks kolmas mängija foldis.
Turn oli 7, ehk laud paardus. Mõnus, mul fuller. Vastane checkis, ma panin pool panka, ta callis. River 2, vastane check, ma panin rasvaselt 60% potist ning vastane snap-callis ja muckis.
Sain tagasi 30k peale.

Seal lauas midagi huvitavat enam ei toimunud ning suundusin breakile.
Järgmise leveli alguses viidi mind teise lauda, kus istus Tartu kasiino hirm ja valu, härra Känd isiklikult (jah, see sama, kellel uhked mustad 20'' veljed oma 5-liitrisel Mercedesel :D).

Laud oli kordades agrom, kui eelmine ning tõmbasin nitiks ära. Üllatav oli see, et laua suurim manjakk polnud Känd vaid üks vene härrasmees, kes tahtis koguaeg suuri potte mängida. Ta oli mul paremal käel ning omasin tema vastu ideaalset positsiooni. Härra oli postflop mängus väga agro, check-raises ja barreldas suurelt. Enamus tema vastaseid andsid hilisematel tänavatel alla, sest kartsid suuri potte mängida. Päris põnev oli vaadata, kuidas ta võttis nõrgematelt nupud ning jagas need ühele Eesti kutile laiali, sest eestlane callis ta koguaeg maha oma võitva 2-3-4nda paariga :D.

Lõppudelõpuks Känd ja venelane tegid turniiri chipliidpoti (turnis mindi allinni J-high boardil AK vs TT). Ma ei hakka kätt analüüsima ja kommenteerima, sest kohtusid kaks koljatit ja ning nende vahel oli tõenäoliselt rohkem metat, kui mõne Kopli narkari taskus:D. Võitis venelane ning Känd suundus parematele jahimaadele.

Nittisin seal lauas päris pikalt, sest olin über-carddead. Stack kõikus 27-35k vahel.
Mõni tund hiljem, kui blindid olid suuremad (600-1200), siis mu stack kõikus juba 30-60k vahel ning lõpuks jäi see väga pikalt 30k peale.
Blindid tõusid iga 20min tagant, seega tuli hakata ennast liigutama, sest muidu foldin end surnuks.
Olin foldinud end 10bb peale, mis tegelikult polnud KÕIGE HULLEM, sest sellises faasis on avg 10-20bb-d (okok, üritan end vaid lohutada :D).
Pikalt polnud võimalust lükata, sest pidevalt oli mul top-range-reha, ehk 82o jne.

Blindid 2000-4000 ante 400.
Minu stack 25k
Ma shoven UTG+1st J8s-ga.
MPst shoveb Eesti härra.
LPst shoveb Rain J. (ütles, et soovib gamblida oma väikse stackiga).
Kõik olime shordid, kuid mina kõige shordim.

Mul: J8s
Härra: AQo
Rain: 67s

Flop: 7 9 T rainbow !!!!!!!!!!!!!!! Floppan nutsi, lol. Teised on põhimõtteliselt surnud.
Turn: x ja kindlustasin triple upi 25k pealt täpselt 80k peale, mis oli lauas juba suuruselt kolmas stack :D.

Järgmine orbiit leian UTG+1-st AA: nonii, le-money-cardsss!!
Blindid 3000-6000, ante 500.
Mul 75k
Avan 15k ning näen, et minu vasakul olev mängija hakkab sügelema ja stacki vaatama. Mees vajub tanki ning mina limpsin huuli, kuid kahjuks ta vaid callib.
Aga hõissaaa-juhhei, LP-s on Tallinna Olympicu cashilaudade hirm ja needus- Rain J.
Rain shoveb 70k (mul 75k)!
Kõik foldivad minuni ning teen natuke hollywoodi, sest soovin vasakul käel olevat mängijat ka potti meelitada. Peale 15sek tanki ja chippide üle lugemist läksin allinni. Vasakul olev mängija foldis.

Mul: AA
Rain: TT

Flop: Txx
Turn: x
River: x

FCKKKKKKKKKKKK MY LIFE.
Kui ma oleks selle poti võitnud, oleksin olnud 175k peal, ehk 3nda stackiga (26 mängijat oli alles). Üsnagi sick, sest mul oleks olnud väga hea võimalus teha ajalugu ja võita kaks järjestikkust nädalalõputurniiri Tallinna Olympic Casinos.

Mulle jäi 5k alles ning järgmine käsi panin pimesi UTG-st nuppe.
Rain J. tegi standard avangu 12k.
Eestlane callis 12k.
Venelane 3-bettis 28k.
Rain ja eestlane callisid.
Flop checkiti läbi (kaks mastikaarti).
Turnis bettis eestlane ja seda callis vaid venelane.
Riveris bettis eestlane ja venelane callis.
Eestlane näitas riverdatud masti, ehk 4d 5d.

Nüüd läks aga põnevaks, sest esimene kaart, mille lahti keerasin oli 8d, ehk mul oli flushi ja straightflushi võimalus! Teine kaart oli Tx, kuid ruutut polnud, küll aga olin riverdanud rea, mis oleks mulle taaskord võidu toonud, kui 45s kätt hoidnud eestlane poleks potis osalenud (ei teagi, kuidas ta sellise käega sellises faasis nii kaugele jõudis). Aga see selleks, sest ma oleksin saanud endale vaid 26k chippi ning ma oleksin olnud kohe blindidel (3000-6000, ante 500), ehk jah, oleksin olnud ikkagi väga shortstack.

Vot selline lõbus ja huvitav nädalalõpp Eesti pealinnas.

(Foto: Pokernews.ee)
Järgmised plaanid
Franke käis välja plaani, et läheks mai keskel Prahasse, kus toimub Betfair LIVE (ME buyin 550€ ja lisaks paar sideeventi). Esialgu tundus, see ahvatlev plaan, kuid lennupileteid vaadates kadus kohe isu, sest hinnad olid juba reedel üsnagi laes. Head piletid jäid 350-415€ vahele, mis on ikka ebareaalselt kõrge. Normaalne hind peaks jääma 180-235€ vahele. Arvatavasti foldin selle ürituse.

Samal ajal toimub Tallinnas 888.com Superstack Series, mille buyin on 165€ ning tegemist on re-entry turniiriga. Sinna minek on veel lahtine, kuid eks näis...

31.mai-05.juuni toimub Londonis ISPT, kuid sellel osalemine on nüüd suure küsimärgi all, sest Franke poolt leitud investorid pole kinnitust andnud ning Franke arvas, et äkki seda ei tulegi. Aga pole hullu, sest see üritus pidi enivei olema suht sixty-fifty :).
Võibolla lähen niisama Londonisse koos Runnari ja Priit Brikkeriga, sest lennupiletid on meil ostetud ning hotell bronnitud. Viimast saab tasuta tühistada, seega no risk.

14.juuni-02.juuli Las Vegases
* 1x WSOP turniir (1000-1111$)
* 2x Venetiani 6max turniiri (1100$ ja 1600$ - neid turniire ootan ma kõige rohkem).
* 3-6x Venetiani FR turniiri (400-600$)
* 15.juuni tähistan enda suurt juubelit- saan 25. aastaseks :).
* 1-3x Showd/etendust
* Mõned tunnid LIVE cashgamei
* Nautida minu jaoks maailma parima linna võlusid, mõnusid ja loodetavasti mitte valusid :D.


Good luck boys and girls,

3 kommentaari:

Unknown ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Unknown ütles ...

Mäletad seda viimast kätt valesti. Nuppe oli palju potis ja callisin sisemiselt ägisedes pre-flop venelase 3-beti, kuna Rain oli ka callinud.

Flop oli open-ended mastitõmme, mida ma loomulikult ei beti, aga samas flopile jõudes maha ka ei pane. Ühesõnaga ma ei bettinud, vaid callisin 3 tänavat.

hotcocacola ütles ...

Aa...võibolla tõesti, ega väga vahet pole:).
Krt, see 8d oli liiga ha sweat-card, kahju et seal kõrval midagi paremat polnud :).